Sofia Richie Justin Bieber Sıcak Görüntüleri Kameralara Yakalandı

Genç kızların sevgilisi Justin Bieber Sofia Richie ile öpüşürken kameralara yakalandı. İkilinin gözlerden uzak bir noktada yaptığı kaçamağın kameralara yansıması, Bieber hayranlarında üzüntü yarattı.


Sofia Richie Justin Bieber Sıcak Görüntüleri Kameralara Yakalandı

Dünyanın en ünlü yıldızlarından biri olan Justin Bieber, Sofia Richie ile geçirdiği tatil sırasında magazin kameralarına yakalandı. İkili arasındaki ilişki çoğu zaman olumsuz karşılansada, Justin Bieber ve Sofia Richie aşklarına dur durak bilmeden devam ediyor. 

Çıktıkları tatilde yanlız kalmak isteyen ikili gözlerden uzak bir bölgeyi tercih etti. Kayalıkların altında gizli bir noktada yanyana gelen ikili dudak dudağa kameralara yakalandı. Sevgilisi Sofia Richie'nın 18. yaş gününü kutlamak için özel bir otelde organizasyon düzenleyen Justin Bieber, Meksika'da lüks bir otelde başbaşa kalmayı tercih etti. 

Justin Bieber ve Sofia Richie kameralara yakalandıklarını farketmelerine rağmen aşklarını yaşamaya devam etti. Ayakta duran Justin Bieber sevgilisi Sofia Richie'yi kucağına aldı ve ikili çevrede bulunanlara aldırış etmeden öpüşmeye devam etti. 

Mankenlik yapan Sofia Richie ve Justin Bieber'ın Meksika'da sürdürdükleri tatile bir süre daha devam edeceği öğrenildi. 18 yaşındaki genç manken ve Dünyaca ünlü yıldız Justin Bieber'a bizlerde haberlerweb.com ailesi olarak mutluluklar dileriz.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500