Müge Anlı Ekranlara Dönüyor Yeni Sezon 29 Ağustos Pazartesi Başlıyor

ATV ekranlarının vazgeçilme programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, yeni sezona 29 Ağustos pazartesi günü başlıyor. Başarılı gazeteci ve yayıncı Müge Anlı'nın sunumu ile ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert, yine ilginç konulara parmak basacak.


Müge Anlı Ekranlara Dönüyor Yeni Sezon 29 Ağustos Pazartesi Başlıyor

Sabah kuşağının en fazla izlenen programlarından biri olma özelliğini de elinde bulunduran Müge Anlı ile Tatlı Sert, ilk konuklarıyla birlikte seyirci karşısında olacak. Kayıp insanları bulmak, ailelerine kavuşturmak konusunda oldukça kaliteli adımlar atan Müge Anlı ve ekibi, yeni sezonda da bu başarılarına yenilerini ekleyecek. Müge Anlı ve ekibinin bir diğer özelliği ise ülkemizde işlenen ve faili meçhul olan cinayetlerin çözüme kavuşturulması olarak dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz sezon imza attığı “Sevgi İzi” projesiyle de hem Türkiye’de hem de yurt dışında gündeme gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert, yeni sezonda da Sevgi İzi’nin büyüyerek devam etmesini sağlayacak. Kaybolma riski yüksek kişilerin önceden alınan bir önlem ile ailelerine daha kısa sürede ulaşmalarını hedefleyen uygulamada, geride kalan sezonda 20’ye yakın kişi bu sayede ailesine kavuşturulmuştu.

Sevgi İzi Projesinde Büyüme Devam Ediyor

Müge Anlı ve ekibi tarafından başlatılan, kısa sürede birçok ülkeye yayılan Sevgi İzi, kaybolma riski bulunan kişilerin bileklerine dövme olarak yapılan bir numara ile başlıyor. Yaptırılan bu numara adres, aile, iletişim bilgileri gibi verilere kısa süre içerisinde ulaşılmasını sağlıyor. Daha net bir örnek ile açıklamak gerekirse, kaybolan kişinin üzerinden kimlik, ehliyet gibi belgeler çıkmadığında bu numaradan yardım alınıyor. Müge Anlı ve ekibinin kayıt altına aldığı veriler ve numara eşleştirilerek, kişinin adres bilgilerine, telefon bilgilerine kısa sürede erişim sağlanıyor.

Kaybolma riski bulunan kişiler için ücretsiz olarak yaptırılan uygulama, kaybolma riski olmayan kişiler için ise 20 TL gibi cüzi bir rakam karşılığında yapılıyor. Kaybolma riski olmayan kişilerden alınan ücretler ile Müge Anlı ve ekibinin ise bir bağı bulunmuyor. Gerçekte bu işi yapan ve Sevgi İzi projesine destek vermek isteyen kişilerin aldığı bu ücrette, hizmet bedeli olarak bilinmektedir.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500