Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın Şampiyonu Esra Sabit Çifti

Ben Bilmem Eşim Bilir bu haftada şampiyonunu belirledi. Haftanın finalini yapıp arabayı kazanan çift, bugün yayınlanan programın sonrasında belli oldu.


Ben Bilmem Eşim Bilir Haftanın Şampiyonu Esra Sabit Çifti

Kıyasıya geçen mücadelenin sonrasında arabayı kazanmak için Esra Sabit ve Tuba Buğra çiftleri finale kaldı. Finalde oynanacak oyunca Tuba Buğra çifti şanslı olarak görünse de Esra ve Sabit çifti bu şansı onların elinden almakta oldukça kararlıydı. Final oyununda Tuba Buğra çiftinin şanslı olma neden ise Buğra'nın geçmişte amatör olarak basketbol oynaması oldu. 

Uzun soluklu bir yayının ardından finale kalan Esra Sabit ve Tuba Buğra çiftleri finalde de heyecanlı dakikalar yaşanmasına neden oldu. Basket oyununda iki takımında sürekli birbirinin önüne geçmesi sonucunda skor 6-6 ya kadar ulaştı. Arabayı kazanmak için son şansları olan Esra ve Sabit çifti ise finalde herkesi heyecanlandırdı. 

Esra Gözyaşlarını Tutamadı

Finalde oynanan basketbol yununda oldukça heyecanlı olduğu gözlemlenen Esra, yaşadığı stres nedeniyle gözyaşlarını tutamadı. Oldukça heyecanlı olduğunu dile getiren Esra'ya eşi Sabit'in yanı sıra seyircilerde destek verdi. Esra'nın kendisini birazda olsa toplamasının ardından oyuna kalındığı yerden devam edildi. 

Gözyaşlarının ardından çıktığı ilk oyunu kazanmayı başaran Esra, skoru 7-6 ya getirsede Buğra, Sabit'i yenerek skoru tekrardan eşitlemeyi başardı. Mükemmel performansı ile tekrardan sahneye çıkan Esra, bu kez skoru 8-7 kendi lehlerine çevirmeyi başardı. Esra'nın bu çabasının boşa olmadığını göstermek isteyen Sabit ise Buğra'yı yenerek skoru 9-7'ye taşıdı. 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500