Ben Bilmem Eşim Bilir'de Arabayı Özge Erdem Çifti Kazandı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir'de arabayı kazanan çift belli oldu. Yarışmacıların birbirleriyle kıyasıya yarıştığı programda uzun atlama oyunu güne damga vurdu.


Ben Bilmem Eşim Bilir'de Arabayı Özge Erdem Çifti Kazandı

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programında haftanın kazananı belli oldu. Her hafta bir çifte araba kazandıran Ben Bilmem Eşim Bilir'de haftanın kazananı Özge ve Erdem çifti oldu. Son oyunda bardakların içine bardağın arkasındaki topu sokma oyunu oynayan ikiliden Özge, son aldığı sayı ile arabayı garantiledi. Finale kadar hızlı bir şekilde ilerleyen ve hemen hemen tüm oyunlardan puan almayı başaran Özge ve Erdem çiftinin arabayı kazandıklarındaki mutlulukları da görülmeye değerdi. 

Arabayı kazandıkları anda birbirlerine sarılan ve yere düşen ikili, yerde de sevinmelerine devam etti. Arabayı kazanmak için üstün bir performans sergileyen Özge ve Erdem çifti, Ben Bilmem Eşim Bilir'de bu haftanın kazananı olmayı başardı. 

Ben Bilmem Eşim Bilir Finali Cuma Gününe Alındı

Sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir, cumartesi günleri yayınlanan final programında gün değişikliğine gidildi. Programın final bölümü bu haftadan itibaren Cuma akşamları yayınlanacak, Cumartesi günü ise öğle saatlerinde yayın tekrarı verilecek. 

Sabit ve Esra Çifti Yarışmadan Elendi

İzlenme rekorları kıran Ben Bilmem Eşim Bilir'de Esra ve Sabit çifti yarışmaya veda etti. Gazete Rumeli'nin haberine göre çiftin Almanya'ya yaptığı başvuru kabul edilmemiş ve bu nedenle bu çiftin yarışmadan elenmesine karar verilmiş. Almanya'da yaşayan ikili izin alamadığı için yarışmadan elenmek zorunda kaldı.

Sizlerde Ben Bilmem Eşim Bilir programı ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden hem bizlere hemde diğer okurlarımıza iletebilirsiniz. 

 

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500