Zuhal Topal Hanife Evleniyor Mu? Çağrı'nın Kuzeni ve Hanife Arasında Yakınlaşma

Gelin adayı Hanife evleniyor mu? Zuhal Topal'la Hanife, Çağrı'nın kuzeni ile yeni bir aşka yelken açtı. Hanife'nin bu yeni ilişkisinde her şeyin yolunda gitmesi halinde Hanife ve Sevgi aynı yere gelin gitmiş olacak.


Zuhal Topal Hanife Evleniyor Mu? Çağrı'nın Kuzeni ve Hanife Arasında Yakınlaşma

Zuhal Topal’ın sevilen ve her ilişkisinde üzülen gelin adayı Hanife, aradığı mutluluğu bulmaya çalışıyor. Geride kalan sezonda Umut ile fırtınalı bir aşk yaşayan ve aşkta aradığını bulamayan Hanife, sonrasında ise locanın yakışıklı damat adaylarından Deniz ile bir ilişkiye başlamıştı. Yaşadığı iki ilişkide de mutluluğu yakalayamayan Hanife, yeni sezonda yeni damat adayları ile karşılaşmak için programa devam etme kararı almıştı. Yeni sezona hızlı bir şekilde giriş yapan Zuhal Topal’la, henüz ilk programında Sevgi ve Çağrı’nın evliliği ile tüm izleyenleri şaşırtmayı başarmıştı.

Programın ikinci ilginç gelişmesi ise bugün yaşandı. Hanife ve Çağrı’nın kuzeni arasında bir yakınlaşma olduğu, ikilinin birbirlerine ilgi duyduğu öğrenildi. Çağrı’nın kuzeni ve Hanife arasında yaşanan yakınlaşmanın kısa sürede aşka dönüştüğü, ikilinin oldukça mutlu olduğu gözlemlendi. Hanife ve Çağrı’nın kuzeni arasında yaşanan aşkın evliliğe dönüşmesi halinde ise hem Sevgi hem de Hanife aynı sülaleye gelin gitmiş olacak.

Hanife ve Çağrı’nın kuzeni arasında yaşanan yakınlaşmanın mimarının ise Sevgi olduğu düşünülüyor. Hanife ile olan yakın arkadaşlığı ile bilinen Sevgi’nin bu ilişkiye ön ayak olduğu ve ikilinin aralarını yaptığı tahmin ediliyor. Çağrı ve Sevgi’nin yaptığı gibi önümüzdeki günlerde sürpriz bir evlilikle karşı karşıya kalır mıyız bilinmez ancak ikilinin birbirlerine karşı beslediği duygular gözlerinden okunuyor.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500