Ben Bilmem Eşim Bilir Elenen Çift Belli Oldu

Haftanın finali ile Ben bilmem Eşim Bilir kim elendi sorusu cevap buldu. Ben Bilmem Eşim Bilir Evinden bu hafta elenen çiftin belli olmasının ardından arabayı kazanan çiftte belirlenecek. Heyecanlı ve bol kahkahalı yarışma programına yeni gelen çift ise pazartesi günü açıklanacak.


Ben Bilmem Eşim Bilir Elenen Çift Belli Oldu

Haftanın son gününde yarışmacıların ilk hedefi evde kalmayı başarmaktı.  Tüm çiftler kendisine yakın olan isimlerle birlikte eleme potasını değerlendirmeye başladı. Özge ve Akın çifti ise kendi aralarında yaptıkları değerlendirme ile elenen çiftin kim olacağını tahmin etmeye başladı.

Gizem Salih Çifti ve Özge Akın Çifti Elenme Potasında

Hafta içinde oynanan oyunlar ve oylamalar sonucunda eleme potasında yer alan Gizem ve Salih çifti, yaptıkları değerlendirmede yarışmada kalmayı hak ettiklerinin üzerinde durdu. Salih ise eleme potasından kendilerinin kurtulacağından emin cümleler kurmaya devam etti.

Eleme potasının diğer çifti Özge ve Akın cephesinde ise tartışmalar başlamış durumda görünüyor. Şuana kadar final bileti alamamalarının nedenlerini sorgulayan ikili, bu sorunun cevabını ise henüz bulamadı.

Ben Bilmem Eşim Bilir Kim Elendi?

Haftanın son gününde Ben Bilmem Eşim Bilir evinden ayrılacak isim de belli oluyor. Potada yer alan Özge Akın çifti ya da Gizem Salih çiftinden birisi bugün eve veda edecekti. Saat 16:00’da başlayan yeni bölüm ile birlikte evden elenen çiftte açıklanacak. Sizlerde elenen çifti yarışma sonunda haberimizde bulabilirsiniz.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde Neler Yaşandı?

Yıldızları barışmayan Kayhan ve Hakan’ın gerginliği haftanın son gününde de devam etti. Henüz evde kahvaltı dahi yapılmadan başlayan tartışmaya evde bulunan diğer yarışmacılar engel olmaya çalışsa da bu konuda başarılı olmadı. Kayhan’ın Hakan’a karşı kurduğu “sen annesinin arkasına saklanan çocuklar gibisin” cümlesi evdeki hararetin biraz daha artmasına neden oldu. Evde Hakan’ın grup kurduğunu ve bu grubu yönettiğini belirten Kayhan, grup olduğunuzu artık kabul edin. Yeni gelen çifti göndermekten başka bir şey bilmiyorsunuz dedi.

Ben Bilmem Eşim Bilir evinde sabah saatlerinde başlayan tartışma, ilerleyen dakikalarda artarak devam etti. Hakan ve Kayhan arasında sözlü olarak başlayan tartışma büyüdü ve yarışmacıların birbirlerine girmesini, evde bulunan diğer yarışmacılar engelledi. Kayhan ise kurduğu cümlelerde Hakan’ın üzerine gitmeye devam etti. Hakan ise Kayhan’ı evin içerisinde dedikoduculuk yapmak, laf taşımak ile suçladı.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500