Zuhal Topal İlgar Cansu'yu Aldattı Mı? Cansu İlgar Aşkında Yeni Gelişme

Canlı yayında İlgar'ın kendisini aldattığını söyleyen Cansu, İlgar'ın daha öncede locadan başka bir bayan ile görüştüğünü ve kendisini defalarca aldattığını söyledi. Cansu'nun İlgar'ı kendisini aldattığını söylemesi üzerine İlgar böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirtti.


Zuhal Topal İlgar Cansu'yu Aldattı Mı? Cansu İlgar Aşkında Yeni Gelişme

İlgar ile Cansu geçtiğimiz sezonda sorunlu bir ilişki yaşamış, sonrasında ayrılık kararı almıştı. Cansu ve İlgar arasında başlayan fırtınalı aşk yeniden çıkmaza girdi. Cansu'nun aldatıldığını iddia etmesi hem İlgar'ı hemde locadaki diğer adayları şaşırttı. İlgar ile Cansu'nun yaz tatili boyunca da hiç görüşmediği ortaya çıktı. İlgar, Cansu'yu arayarak Alanya'da bulunan yazlığına davet etmiş, Cansu ise bu davete olumlu yanıt vermemiş. 

Cansu ise bu davete olumlu yanıt vermemesinin nedeninin ortada resmi birşeylerin olmamasından kaynaklandığını belirtti. İlgar'ın kendisini sürekli olarak aldattığını dile getiren Cansu, İlgar'ı ailesinin de istemediği ve ayrılmak istediğini belirtti. İlgar ile Cansu arasında başlayan ilişki de böylece sona ermiş oldu. Ailesinin İlgar'ı hiçbir zaman istemediğini belirten Cansu, İlgar ile ilgili kararının kesinlikle olumsuz olduğunu dile getirdi. 

Cansu ve İlgar arasındaki ilişkinin bitmesinin ardından Cansu ve İlgar locadaki yerlerini alarak yeni taliplerini beklemeye başladılar. Cansu bir önceki ilişkisinde de aynı sorunları Mehmet ile yaşamış ve bu ilişkide de mutlu sona ulaşamamıştı.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500