Zuhal Topal Hanife Yeni Talibine Hayır Dedi

Zuhal Topal'la programının loca adayları arasında yer alan Hanife, yeni talibi ile ilgili kararını geçte olsa verdi. Kendisine gelen talibine bir kez daha hayır diyen Hanife'ye ilk tepki ise Şaduman Hanım'dan geldi.


Zuhal Topal Hanife Yeni Talibine Hayır Dedi

Kendisine geçtiğimiz sezonda talip olarak gelen Soner'e hayır diyen Hanife, Soner'in ardından bir talibine daha hayır dedi. Sezona verilen arada sık sık farklı bir programda yer alacağına ilişkin haberlere cevap vermeyen Hanife, bu haberlere en doğru cevabı ise yeniden Zuhal Topalla programının locasında yer alarak verdi.

Yeni sezonda da locada oturan Hanife, kendisine gelecek taliplerinin karşısına da çıkmaya devam ediyor. Soner'in kendisine talip olmasını, programa verilen arada sürekli arayarak ısrarcı olmasını da eleştiren Hanife, Soner'i istemediğini, kendisi Soner'e hayır dedikten sonra Soner'in yeniden locaya oturarak adaylarını arayacağınında altını çizmişti. 

Hanife'den Umut'a Gönderme

Cansu ve İlgar arasındaki tartışmaya Cansu ile yakın arkadaş olduğu bilinen Hanife'de dahil oldu. İlgar'ı sert bir şekilde eleştiren Hanife, Cansu'yu ise korumak için elinden geleni yaptı. İzmir'de yaşayan ve tüm izleyenlerin beğenisini kazanan Hanife, Cansu'nun ağzından çıkan bir cümleden,sadece bir kelimeyi almayı da ihmal etmedi. Cansu'nun kurduğu "o zaman bana umut verme" cümlesini duyan Hanife, ne vermesin? cevabı ile eski aşkı Umut'a göndermemi yaptı sorularını akıllara getirdi. 

Hanife Umut Aşkı Neden Bitti?

Uzun bir süre boyunca Umut'a karşı beslediği duygular nedeniyle tüm taliplerine hayır diyen Hanife, sonunda Umut'u etkilemeyi başarmış ve ikili bir ilişkiye başlamıştı. Yaklaşık 2 hafta süren bu ilişkinin ardından iki cepheden de gelen açıklama bu ilişkinin yanlış bir karar olduğu ve birlikte yapamayacakları yönünde olmuştu. Bunun üzerine Umut'a karşı olan duygularına son veren Hanife, Deniz ile yeni bir aşka yelken açmış ancak aradığını Deniz'de de bulamamıştı.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500