CHP'li Mehmet Bekaroğlu: Saldırı CHP Konvoyuna Yapılmıştır

CHP Konvoyuna yönelik yapılan silahlı saldırının kesinlikle konvoya yapıldığını belirten CHP'li Mehmet Bekaroğlu, saldırıyla ilgili duyumlar vardı ve tedbirler alınmıştı. Bu saldırı CHP Konvoyuna yapılmıştır dedi.


CHP'li Mehmet Bekaroğlu: Saldırı CHP Konvoyuna Yapılmıştır

CHP konvoyunun çatışmanın olduğu yere intikal etmek üzereyken yapılan bir saldırı olduğunu belirten Mehmet Bekaroğlu, olayda konvoyun bir hasar almadığını ve konvoyda yer alan kimsenin yara almadığını dile getirdi. Saldırı ile ilgili açıklamalarda bulunan Mehmet Bekaroğlu, yol üzerinde bulunan güvenlik güçlerine yönelik bir ateş açıldığını ve CHP konvoyunun o mevkiiye vardığı sırada çatışmanın meydana geldiğini söyledi. 

Beylikdüzü Belediye Başkanı Saldırıyı Anlattı

Olay yerinde bulunan güvenlik güçlerine yönelik bir saldırı olduğunu belirten Beylikdüzü Belediye Başkanı İmamoğlu, çatışma öncesinde saldırının olduğu yerdeki askerlerin konvoyu selamladığını konvoyun ön kısmı geçişini tamamladıktan sonra bir saldırı olduğunu belirtti. 

Yanıklı köyü civarında meydana gelen saldırının ardından CHP konvoyu geri dönme kararı aldı. Kemal Kılıçdaroğlu'nun saldırının sonrasında Karayolları Bölge Binasında beklediği öğrenildi. Güvenlik önlemlerinin sabah saatlerinden itibaren artırıldığını belirten Mehmet Bekaroğlu, saldırının CHP konvoyuna yapıldığını belirtti. 

CHP konvoyunda ise yapılan saldırı sırasında 30 a yakın araç olduğu öğrenildi. 

Kılıçdaroğlu CNNTÜRK Canlı Yayınında

Canlı yayına telefon ile bağlanan Kemal Kılıçdaroğlu, Kara Yolları binasındayım, benimle ilgili her hangi bir kötü durum yok, güvenlik güçleri zaten kısa sürede güvenlik önlemlerini aldılar dedi. Kendisi ile ilgili endişeli bir durumun olmadığını açıklayan Kılıçdaroğlu, umarım güvenlik güçlerinde de bir zaiyat yoktur dedi.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500