Zuhal Topalla Sevgi Birkan Neden Ayrıldı? Sevgi ile Çağrı Nasıl Evlendi?

Zuhal Topal'la Sevgi, Birkan ile nişanlanmış ve evlilik hayalleri ile stüdyodan ayrılmıştı. Sevgi ve Birkan'ın ayrılık nedeninin ise Sevgi olduğu iddia edildi. Sevgi'nin Çağrıya karşı beslediği duyguların devam etmesi, Sevgi Birkan aşkını bitirdi.


Zuhal Topalla Sevgi Birkan Neden Ayrıldı? Sevgi ile Çağrı Nasıl Evlendi?

Zuhal Topalla programının sevilen loca adayı Sevgi, sezon finalinde Birkan ile nişanlanmış, evlilik için emin adımlarla ilerlediklerini dile getirmişti. Sevgi'nin Birkan ile olan ilişkisini noktalaması ve yeni sezona Çağrı ile evlenmiş olarak giriş yapan Sevgi, izleyenlerden de tepki almıştı. Sadece sevdiğini ve Çağrı ile çok mutlu olduğunu açıklayan Sevgi, kimsenin kendisini sorgulamaması gerektiğini söylerken, Birkan ile ilgili soru sorulmamasını, sorulan sorulardan ise eşi Çağrı'nın rahatsız olduğunu dile getirdi. 

Hızlı bir kararla evlenen Sevgi ve Çağrı, düğünlerini ise bayramdan sonra yapacaklarını ve İzmit'te yaşayacaklarını söyledi. Yıldırım nikahı ile evlenen ve nikah anınıda canlı yayınlanan Zuhal Topal'la programında izleyicilerle paylaşan ikili, nilkahlarının sahte olduğu yönündeki söylentilere de cevap verdi. Çağrı'ya karşı olan aşkının hiçbir zaman bitmediğini dile getiren Sevgi, Birkan ile olan ilişkisi sırasında Çağrı ile görüşüp görüşmediğine dair bir açıklama yapmadı. Çağrı'ya her kızdığında telefon hattını değiştirdiğini belirten Sevgi, son 1 yıl içerisinde 40'ın üzerinde hat değiştirdiğini, ancak yinede yeni hattının numarasını bir şekilde Çağrı'ya verdiğini dile getirdi. 

Sevgi Birkan Neden Ayrıldı?

Sevgi'nin Çağrı ile evlenmesi akıllara Birkan ile neden ayrıldığı sorusunu getirdi. Birkan ile ilgili yaptığı açıklamada, benim aklımda her zaman Çağrı vardı, ben onu aklımdanda kalbimden de hiçbir zaman çıkartmadım dedi. Sevgi'nin bu açıklaması üzerine ise sosyal medyada Sevgi, Birkan'ı sevmedi, sadece zaman geçirdi yorumları yapıldı. Birkan'dan ayrılık nedeni ya da Birkan ile ilgili konuşmayan Sevgi'nin benim aklım ve kalbim Çağrı'daydı cümlesi, bir bakıma Birkan ile ayrılık nedenininde ne olduğunun anlaşılmasını sağladı. 

Güncelleme: 26.08.2016 

Çağrı'dan Sevgi'ye Ev Sürprizi

Sevgi ile birlikte mutlu bir evliliğe adım attıklarını dile getiren Çağrı, bugün yayınlanan canlı bölümde Sevgi'ye büyük bir sürpriz yaptı. Canlı yayında Sevgi'ye aldığı evin resimlerini gösteren Çağrı, Sevgi benimle 1+1 evde de oturur, ailemle de oturur ancak böylesi daha iyi olacak dedi. Bu arada Sevgi'nin annesinin de bu evliliğe karşı çıktığı, hafta sonu Çağrı ve Sevgi ikilisinin Sevgi'nin annesini ikna etmek için yanına gideceği ikili tarafından açıklandı.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Boksor     2016-11-30 Bu köylü birkani niye adam yerine koyuyorsunuz
P.HHHH     0000-00-00 En isini yaptin..sizi kutluyorum
elif     2016-08-26 aynen valla yesim zuhalda kalmış dioki sevgıyle cagrıya bı zaman sonra ıkınızın askını anlarlar seyırler. lan mal hani birkan askı noldu
yesim     0000-00-00 yani millete izlettirmek icin asik olduk biz diyodunuz yalan dolan yani yatak goruntuleri cikinca birden ayrildilar guya baskasiyla evlendi dediler toparladilar neymis adim anilmasinmis adamin icine dusuyodun simdi ne oldu sevgiiii