Zuhal Topal Sevgi Çağrı Evliliklerini Açıkladı

Kısa bir süre önce Sevgi ve Çağrı evlenmiş, bu durum Zuhal Topalla izleyenleri tarafından şaşkınlık ile karşılanmıştı. Program ara vermeden önce Birkan ile nişanlanan Sevgi, yeni sezona Çağrı ile evlenerek dönmüştü.


Zuhal Topal Sevgi Çağrı Evliliklerini Açıkladı

Sezon sonunda Birkan ile nişanlanan Sevgi, aradan geçen 1,5 aylık süreçte Birkan ile ayrılmış, Çağrı ile evlenmişti. Seyircilerden gelen yoğun soru yağmuru üzerine Zuhal Topal, Sevgi'den yaşananlar ile ilgili açıklama yapmasını istedi. İlerleyen günlerde Birkan'ın da programa katılacağını belirten Zuhal Topal, öncelikle Sevgi'ye soru sormak istediğini söyledi. 

Zuhal Topal'ın sorularına insanlara açıklama yapmak zorunda olabilirim ancak ben seviyordum ve evlendim dedi. Amacının kimseyi kıskandırmak olmadığını belirten Sevgi, benim aklımda da kalbimde de herzaman Çağrı vardı. Ben Çağrı için herşeyi göze alabilirim ve bu durumla ilgili kimseye hesap vermek zorunda değilim dedi. Birkan'ın ismini vermeden açıklamalar yapan Sevgi, geçmiş geçmişte kaldı, benim geleceğim ise şuan yanımda dedi. 

Evlilik kurumuna saygı duyulması gerektiğini belirten Zuhal Topal, Sevgi belli ki Çağrı'yı unutamamış ve aşk galip gelmiş dedi. Sevgi ise Birkan'ın isminin anılmasından ve bu konuda sorulan sorulardan eşinin rahatsız olduğunu dile getirerek bu konuda soru sorulmamasını istedi. 

Sevgi Gelinliğine Kavuştu

Dün yayınlanan programda gelinlik giyme hayalinin gerçekleşmediğini dile getiren Sevgi'ye Zuhal Topal ve ekibinden büyük sürpriz gecikmedi. Sevgi'nin hayalindeki gelinliği giymesi için gerekli işlemleri tamamlayan Zuhal Topal'ın ekibi, Sevgi için gelinlik beğendi. Alınan gelinliği denediğini de dile getiren Sevgi, gelinliğim çok güzel dedi. Zuhal Topal ise Sevgi ve Çağrı'nın düğününün sıfırdan başlayacağını, stüdyoda canlı yayında kına yapılacağı ve düğün yapılacağını sinyalini verdi.

Çağrı'yı gerçekten sevdiği için evlendiğini dile getiren Sevgi, ben nikahımda özensiz olarak görünebilirim ancak o an için o gerekiyordu dedi. Yıldırım nikahı ile evlenen Çağrı ve Sevgi, canlı yayında yapılacak düğünleri içinse bayramdan sonraki bir tarihi düşündüklerini belirtti.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500