Zuhal Topalla Naz:Koleksiyon Mu Yaptınız?

Programın sevilen loca adayı Naz, kendisine gelen talibinin 4 kez evlenmiş ve ayrılmış olması üzerine Koleksiyon mu yaptınız? cümlesini kurdu. Talibinin daha önce 4 kez evlenmiş ve ayrılmış olmasına sinirlenen Naz, tepkisini dile getirmekten çekinmedi.


Zuhal Topalla Naz:Koleksiyon Mu Yaptınız?

Son eşinden boşanalı 5 yıl olduğunu söyleyen ve Naz'a talip olarak gelen, Sinan Bey, Naz'ı etkilemek için yoğun çaba sarfetti. Kendisinin 4 kez evlenip boşanmış olmasına Naz'ın takılmamasını isteyen Sinan Bey, bu durumu Naz'a açıklayabileceğini söyledi. 

Naz'ın yoğun tepkisi ile başlayan görüşmede paravanın açılması ile ikili karşı karşıya geldi. Sinan Bey'in geçmişte yaşadığı ilişkilerinin bitiş nedenini de merak eden Naz, bu ilişkilerin hepsinde bayanların suçlu olup olmadığını sordu. Naz'ın bu sorusuna tüm ilişkilerimde eşlerim sorunluydu diyen ve bayan kuaförlüğü yaptığını açıklayan Sinan Bey, ilişkilerinin genelde kıskançlık nedeniyle bittiğini dila getirdi. 

Isparta'da yaşayan ve hayatının aşkını Naz ile yaşamak istediğini belirten Sinan Bey, Naz'ı etkilemek için gelen müşterilerin kardeşi gibi olduğunu ve samimi davranmasının altında farklı bir amaç aranmaması gerektiğini söyledi. Naz'a talip olarak gelen Sinan Bey'e en ilginç yorum ise loca adaylarından Aytek'ten geldi Daha öncede defalarca Naz'a talip olarak gelen Aytek, Naz'ı etkilemeyi başaramamış, sonrasında ise farklı adaylar için locaya oturma kararı almıştı.

Paravanın açılması ile Naz ve Sinan karşı karşıya geldi. Naz'ı etkilemek için dans etmek isteyen Sinan Bey, hem stüdyodakilere hemde ekranları başındaki izleyenlere neşelli dakikalar yaşattı. Break dansta birinciliği olduğunu belirten Sinan Bey, bu birinciliğin katıldığı bir yarışmadan olduğunu açıkladı. Yaptığı dansın kareografisinin kendisine ait olduğunu belirten Sinan Bey, yaptığı dans ile Naz'ı da güldürmeyi başardı. Sinan Bey'in yaptığı evlilikler ile ilgili aklında soru işaretlerinin olduğunu belirten Naz, Sinan Bey'i nazik bir şekilde ret etti.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500