Zuhal Topalla Cansu İlgar Aşkında Yeni Gelişmeler

Uzun bir süredir ilişkileri devam eden Cansu ve İlgar, canlı yayında kozlarını paylaştı. Programa verilen ara boyunca görüşmediğini belirten Cansu ve İlgar ikilisi aşklarına devam etmek için yeni kararlar almaya hazırlanıyor.


Zuhal Topalla Cansu İlgar Aşkında Yeni Gelişmeler

Aralarındaki kıskançlık krizlerine bir türlü çözüm bulamayan Cansu ve İlgar, aldıkları ayrılık kararını tekrardan değerlendirmek istedi. Yaz tatilini yazlığında geçiren İlgar, Cansu ve ailesini de bu tatile davet etmiş ancak Cansu ortada resmi bir görüşme olmadığından dolayı bu teklifi geri çevirmiş. 

İlgar ve Cansu arasındaki sorunların çıkmaza girmesi loca adaylarından Hanife'yi de sinirlendirdi. İlgar ile ilgili açıklamalarda bulunan Hanife, İlgar öncelikle kendi attığı çamurları temizlesin dedi. İkili arasındaki en büyük sorunun ise Cansu'nun eski sevgilisi Mehmet ile görüşmesi oldu. İlgar, Cansu'nun kendisiyle birlikteyken başkasıyla da görüştüğünü iddia etti. Cansu, bu duruma başlangıçta kimse ile görüşmedim demiş olsa da sonrasında itiraf etmek zorunda kaldı. 

Cansu İlgar Aşkı Son Durum

Geride kalan sezonda başlayan Cansu İlgar aşkında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Cansu'nun kendisi ile görüşürken farklı biri ile daha görüştüğünü iddia eden İlgar, Cansu'nun bu durumu açıklamasını istedi. Hanife'nin ilişkilerine yorum yapmasına sinirlenen İlgar, ben bu ilişkide 3. kişilerin yorum yapmasını istemiyorum dedi. 

Canlı yayına çıkarken İlgar ile olan ilişkisini bitirmeyi amaçlayan Cansu, İlgar'ın kendisinden dilediği özürü kabul etti ve ikili yanyana stüdyodan ayrıldı. Cansu ve İlgar arasında alınan ilişjiye devam kararı evlilik yolunda ilerlermi bilinmez ancak haberlerweb.com olarak bizler bu ilişkinin de kıskançlık nedeniyle sona ereceğini düşünüyoruz. Sizlerde Cansu ve İlgar ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden hem bizlere hemde diğer okurlarımıza ulaştırabilirsiniz.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500