Zuhal Topalla Sevilen Loca Adayı Sevgi ve Çağrı Yıldırım Nikahı ile Evlendi

Zuhal Topalla'nın sevilen loca adayı Sevgi, eski sevgilisi Çağrı ile evlendi. Kısa bir süre önce yıldırım nikahı ile evlenen Sevgi, canlı yayında nasıl evlendiğine dair bilgiler veren Sevgi, canlı yayında gelinlik giymek istediğini açıkladı.


Zuhal Topalla Sevilen Loca Adayı Sevgi ve Çağrı Yıldırım Nikahı ile Evlendi

Yeni sezonun başlamasıyla evlilik programlarında yaşanan ilginç gelişmelerde devam ediyor. Yeni kanalında yeni sezona start veren Zuhal Topalla, ilk bölümünde loca adaylarından Sevgi ile Çağrı'nın evliliği programa damga vurdu. Dün yayınlanan ilk bölüme konuk olan Sevgi, Birkan ile ayrıldığını ve yıldırım nikahı ile Çağrı ile evlendiğini açıkladı. 

Uzun bir süredir ekranlara yansımayan ve resmi sosyal medya hesaplarından açıklama yapmayan Sevgi, evliliği ile geri dönüş yaptı. Programa verilen sezon arasında Çağrı ile arasındaki duyguların yeniden alevlendiğini dile getiren Sevgi, Çağrı İzmir'e geldi ve bir anda nikah sarayına giderek yıldırım nikahı ile evlendik dedi. Sevgi ve Çağrı'nın yıldırım nikahı ile evlenmesi akıllara Sevgi Birkan aşkının nasıl sonuçlandığı sorusunu getirdi. 

Evliliği ile ilgili verdiği karardan pişman olmadığını aksine bu kararı aldığından dolayı oldukça mutlu olduğunu dile getiren Sevgi, dün yayınlanan programa eski sevgilisi, yeni eşi Çağrı ile birlikte katıldı. Canlı yayında dans eden ikilinin mutlulukları ise gözlerinden okunuyordu. Canlı programda yaptığı açıklamada gelinlik giymediğini ve gelinlik giymek istediğini belirten Sevgi'nin Zuhal Topal'dan birde isteği vardı. 

Stüdyonun evi olduğunu dile getiren Sevgi, Zuhal Topalla programına ismini de veren Zuhal Topal'a canlı yayında gelinlik giymek istediğini iletti. Sevgi'nin bu isteğini olumlu karşılayan Zuhal Topal'da Sevgi'ye olumlu yanıt verdi. Önümüzdeki günlerde Sevgi ve Çağrı'nın canlı yayında nikah yenilemeleri, Sevgi ve Çağrı'nın gelinlik ve damatlık ile canlı yayına katılmaları bekleniyor. 

Sevgi Birkan Aşkı Nasıl Bitti
Uzun bir süredir devam eden Sevgi Birkan aşkı, ikili arasındaki yakınlaşmanın internete düşmesi üzerine sıkıntılı bir süreç yaşamaya başlamıştı. Birlikte tatile de giden Sevgi ile Birkan'ın programa verilen sezon arasında ayrıldı. Aralarındaki sorunun ise kıskançlık olduğu tahmin ediliyor. Sevgi ve Birkan'ın sezonun son programında nişanlanması, ancak yeni sezona ayrı olarak gelmesi, izleyenler tarafından da şaşkınlıkla karşılandı. 

Sevgi ve Çağrı Aşkı Nasıl Başladı?
Sevgi ve Çağrı programdan önce de birbirlerini tanıyordu. Geçmişlerinde 4 yıllık bir ilişki yaşayan Sevgi ve Çağrı ikilisi kıskançlık nedeniyle ayrılık kararı almış ve yollarına birlikte devam etmemişti. Ayrılık kararının sonrasında canlı yayına konuk olan Çağrı, Sevgi'den kendisini affetmesini istemiş ve Sevgi'ye talip olmuştu. Sevgi ise Çağrı ile yaşadığı sorunları unutarak bu ilişkiye yeniden başlama kararı almıştı. Bir süre aşklarına devam eden ikili, yeniden kıskançlık sorunlarından dolayı ayrılmış, Sevgi locada kalarak evlilik için aday aramaya devam etmiş, Çağrı ise programdan ayrılmıştı. 

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500