Sevgi ve Çağrının Evliliği Zuhal Topal Hayranlarını Şaşırttı

Yeni sezonda Star TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topalla, Sevgi ve Çağrı'nın evliliğini açıklamasıyla sezona hızlı bir giriş yaptı. Yaz tatilinde evlendiğini açıklayan Sevgi ve Çağrı'nın düğünü de canlı yayında yapılacak.


Sevgi ve Çağrının Evliliği Zuhal Topal Hayranlarını Şaşırttı

Uzun bir süredir Birkan ile yaşadığı aşk ile gündemde olan Sevgi, Zuhal Topallanın ilk bölümünde büyük bir sürprize imza attı. Birkan ile nişanlı olarak geçen sezonu sonlandıran Sevgi, yeni sezona Çağrı ile evlendiğini açıklayarak giriş yaptı. Geride kalan dönemde de Çağrı ile bir ilişki yaşayan Sevgi, aralarında çıkan sorunlar ve Çağrı'nın kendisini aldattığını iddia ederek ayrılık kararı almıştı. 

Sevgi, Çağrı'dan ayrılmasının ardından kendisine talip olarak gelen Birkan ile bir ilişkiye başlamış, ikili bir küs bir barışık devam eden ilişkilerinde geçen sezonun son bölümünde nişanlanma kararı almıştı. Nişanlanarak tatile giren Sevgi ve Birkan'ın programa verilen arada ayrıldığı, Sevgi'nin Çağrı ile yıldırım nikahı ile evlendiği ortaya çıktı. 

Sevgi Çağrı ile Evlendi

Birbirlerini sivil hayattan da tanıyan ve geçmiş dönemde 4 yıllık bir ilişki yaşayan Sevgi ile Çağrı, bir süre sonra ayrılmış, ayrılık kararından pişman olan Çağrı, Zuhal Topalla programına konuk olarak Sevgi'ye yeniden talip olmuştu. Sevgi'ye kendisini affettirmeyi başaran Çağrı, uzun bir süre Sevgi ile ilişkilerine devam etmişti. Her fırsatta Çağrı'ya olan sevgisini dile getiren Sevgi ise aldatılma iddiaları karşısında dayanamamış ve ayrılık kararı almıştı. 

Aralarındaki sorunları çözdükleri anlaşılan Sevgi ve Çağrı, sürpriz bir kararla evlendiklerini açıkladı. Evlilik için Çağrı'nın İzmir'e gittiği, ikilinin burada nikah için gerekli işlemleri hallettiği ve sonrasında hızlı bir şekilde evlendiği öğrenildi.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500