Eski Niğde Valisine Veda Kuyruğu

Valiler Kararnamesiyle Çorum’a atanan Niğde Valisi Necmeddin Kılıç’ın veda ziyaretleri ilginç görüntülere sahne oluyor. Eski vali Kılıç, vedalaşmak için gittiği Çiftlik ilçesinde Kaymakam Mustafa Dinç, Belediye Başkanı AK Partili Serkan Güzel ile kamu kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaştan oluşan 100 metreyi aşkın bir kuyrukla karşılandı...


Eski Niğde Valisine Veda Kuyruğu

Valiler Kararnamesiyle Çorum’a atanan Niğde Valisi Necmeddin Kılıç’ın veda ziyaretleri ilginç görüntülere sahne oluyor. Eski vali Kılıç, vedalaşmak için gittiği Çiftlik ilçesinde Kaymakam Mustafa Dinç, Belediye Başkanı AK Partili Serkan Güzel ile kamu kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaştan oluşan 100 metreyi aşkın bir kuyrukla karşılandı.

 

Yayınlanan son Valiler Kararnamesiyle Çorum’a atanan Niğde Valisi Necmeddin Kılıç’ın veda ziyaretleri ilginç görüntülere sahne oluyor. Eski Vali Kılıç, vedalaşmak için gittiği Çiftlik ilçesinde Kaymakam Mustafa Dinç, Belediye Başkanı AK Partili Serkan Güzel ile kamu kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaştan oluşan 100 metreyi aşkın bir kuyrukla karşılandı.

 

Kendisini uğurlamaya gelenlerle tek tek tokalaşan Kılıç’a öğrenciler çiçek verdi. Kurulan platformda karşılamaya gelenlere konuşma yapan konuşma yapan Belediye Başkanı Serkan Güzel, Niğde genelinde kamu kurum ve kuruluşlarının hizmet çıtasını Vali Kılıç sayesinde yükseldiğini ifade ederek, "Çiftlik halkı adına size yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor yeni görevinizde başarılar diliyorum" dedi.

Törenin bir diğer konuşmacısı ise Çiftlik Kaymakamı Mustafa Dinç oldu. "Biz çırakken siz ustaydınız biz öğrenciyken siz öğretmen oldunuz biz evlatken siz baba oldunuz her zaman arkamızda durdunuz dik durdunuz hizmetlerinizden dolayı ilçem adına size teşekkürlerimi sunuyorum" sözleriyle Kılıç’a minnettarlığını sundu.

Kürsüyü son olarak Vali Necmeddin Kılıç devraldı. Yaptığı konuşmasında veda ziyaretindeki ilgiye teşekkür ederek helallik istedi.

Yapılan konuşmaların ardından Vali Kılıç’a, Kaymakam Mustafa Dinç Osmanlı Tuğrası, Belediye Başkanı Serkan Güzel de ’Fahri Hemşerilik Beratı’ takdim etti.

Veda ziyaretleri çerçevesinde Ulukışla İlçesini de ziyaret eden Vali Kılıç’ı Öküz Mehmet Paşa Külliyesi önünde Çiftlik ilçesinde olduğu gibi gene uzun bir protokol kuyruğu karşıladı


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500