İstanbul Otogarında Polis Havaya Ateş Etti

İstanbul’un Bayrampaşa semtinde bulunan Büyük İstanbul Otogarında 2 grubun aralarında çıkan tartışmayla başlayıp kısa sürede büyüyen kavgayı polis havaya ateş ederek ayırdı...


İstanbul Otogarında Polis Havaya Ateş Etti

İstanbul’un Bayrampaşa semtinde bulunan Büyük İstanbul Otogarında 2 grubun aralarında çıkan tartışmayla başlayıp kısa sürede büyüyen kavgayı polis havaya ateş ederek ayırdı.

 

Bayrampaşa semtinde bulunan Büyük İstanbul Otogarı’nda taksiciler arasında tartışma çıktı. Taksici oldukları bilinen iki grup kısa sürede büyüyen tartışma sonrasında yumruklu ve sopalı birbirlerine girdiler. Çevrede bulunan vatandaşlar çıkan kavgayı her ne kadar ayırmak istese de başarılı olamayınca polise bildirdiler. Olay yerine gelen polis havaya ateş ederek öfkeli grupları birbirinden ayırabildi. Polisin havaya ateş ederek grubu birbirinden ayırdığı anlar orada bulunan vatandaşlardan birisinin cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde olay yerine gelen polisin tabancasını çıkararak havaya 6 el ateş ettiği görülüyor ve bu sayede öfkeli grubu birbirinden ayırdığı anlaşılıyor.

POLİSİN HAVAYA ATEŞ EDEREK KAVGAYI AYIRDIĞI ANLAR


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500