Note 7'nin Resmi Basın Görüntüleri ve Özellikleri

Samsung’un kalemli ve daha büyük ekrana sahip Note serisi Galaxy serisi kadar tutulmasa da başarısını sürdürmeye devam ediyor. Samsung Note serisine önem verdiğinden Galaxy note 6’yı atlayarak Note 7’yi tanıtmayı düşündüğüne dair duyumlar alındı...


Note 7'nin Resmi Basın Görüntüleri ve Özellikleri

Samsung’un kalemli ve daha büyük ekrana sahip Note serisi Galaxy serisi kadar tutulmasa da başarısını sürdürmeye devam ediyor. Samsung Note serisine önem verdiğinden Galaxy note 6’yı atlayarak Note 7’yi tanıtmayı düşündüğüne dair duyumlar alındı.

 

Note serileri ekrana yazma teknolojileri içersinde en iyi deneyimi sunan S Pen özelliği ve geniş ekranı ile en üst teknoloji kullanılarak kullanıcılarının deneyimine sunduğundan dünyada büyük bir fan grubu bulunmakta.

Edinilen bilgilere göre, Önümüzdeki aylarda Note 6’yı tanıtması beklenen Samsung kullanıcılarına bir sürpriz yaparak Note 6’yı atlayıp yerine Note 7’yi tanıtacağı yönünde söylentiler duyulmakta. Bu duyumları basına sızdırılmış yeni Note telefonun görselleri nedeniyle doğru olabileceğini tahmin ediyoruz.

OnLeaks olarak bilinen Steve Hemmerstoffer, geçtiğimiz günlerde söylentileri duyulan Samsung note 7’ye ait olduğunu düşündüğümüz resmi basın görseli ve bir video yayınladı. Resimde görünen cihazın Samsung Note 7 olma ihtimali çok yüksek.

Samsung Note fanları arasında sürekli konuşulduğu üzere Note 7’nin kavisli bir modeli olması bekleniyordu. Resimde görülen kavisli Note 7, “normal” Note 7 ile aynı anda da tanıtılabilir. Belkide OnLeak’e göre sızdırılan fotoğraftaki telefon 2016 yılının son çeyreğinde tanışacak olduğumuz tek Note 7 modeli de olabilir.

Ağustos ayının başlarında tanıtılması beklenen Samsung Note 7 modeli, 6 GB RAM, çift arka kamera, microSD desteği, USB Type C portu ve su geçirmezlik özelliği ile gelmesi bekleniyor.

 

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500