Öğretmen, 13 Yaşındaki Öğrencisinden Hamile Kaldı

ABD’de 13 yaşındaki çocuğu ailesine kendisini kız arkadaşı diye tanıtan 24 yaşındaki İngilizce öğretmeni çocuktan hamile kalınca polise kendisi teslim oldu. Çocuğun ailesinin ilişkiyi onayladığı öğrenildi...


Öğretmen, 13 Yaşındaki Öğrencisinden Hamile Kaldı

ABD’de 13 yaşındaki çocuğu ailesine kendisini kız arkadaşı diye tanıtan 24 yaşındaki İngilizce öğretmeni çocuktan hamile kalınca polise kendisi teslim oldu. Çocuğun ailesinin ilişkiyi onayladığı öğrenildi.

 

ABD’nin Texas eyaletinin Houston şehrinde bulunan Stovall Ortaokulunda İngilizce öğretmenliği yapan 24 yaşındaki Alexanria Vera, 105 yılının yaz aylarından beri 13 yaşındaki ismi açıklanmayan öğrencisi ile cinsel ilişkiye girdiği ve bu ilişkiyi de çocuğun ailesinin onayladığı tespit edildi.

Dava tutanaklarında, Alexanria Vera’nın 8.sınıf öğrencisinin geçtiğimiz yaz okula gelmediği bir gün instagram hesabına telefon numarasını yazarak öğrencisinden kendisini aramasını istediği, öğretmenini arayan çocuğun dışarıda da görüşmek istediğini belirtti. Bunun üzerine çocukla beraber okul saatleri dışında da araba gezintisine çıkmaya başladılar. Zamanla okul içinde de ilişkilerini saklama gereği duymayan çift her gün cinsel ilişki yaşadıkları tutanaklarda yer aldı.

Okuldaki öğrencilerden birinin medyaya verdiği bilgide, “Öğrenci, öğretmenin kalçasını herkesin içinde kavradı. Sonra onlar bunun hakkında konuştular.” Dediği öğrenildi. Ayrıca gelen bilgiler arasında öğretmen kendisini çocuğu ailesine kız arkadaşı olarak tanıttığı iddia edildi. Montgomery ilçe polis karakoluna dün sabah saatlerinde kendisi gelerek teslim olan İngilizce öğretmeni Alexanria Vera, 13 yaşındaki çocuğun ebebeynlerini aile toplantılarına davet ettiğini ve aralarında garip buluşmalar  gerçekleştiği bildirildi. Ayrıca 13 yaşındaki çocuğu ailesi geceleri çocuklarının Vera’nın evinde kalmasına müsaade ettikleri de anlaşıldı.

Ayrıca bir çocuk annesi olan İngilizce öğretmeni Alexanria Vera ocak ayında 13 yaşındaki öğrencisinden hamile kaldığını çocuğun ailesinin öğrenmesi üzerine, ailenin çok memnun olduğunu ve destekleyici tavır sergiledikleri öğrenildi. Alexanria Vera için herşey yolunda giderken şubat ayında Çocuk Koruma Servsi’nden müfettişler öğretmenin evine gelerek soruşturma yapmaları paniklemesine neden oldu. Müfettişlerin ziyaretinden sonra kürtaj olarak bebeği aldırdı.

Savcılıktan yapılan açıklamaya göre, Alexanria Vera 13 yaşındaki öğrencisiyle ilişki yaşadığı iddialarını kabul etmedi. Adli analize gönderilen Alexanria Vera’nın cep telefonu kayıtlarından öğrencisiyle birçok kez mesajlaşıp konuştuğu tespit edildi. Öğretmenin çalıştığı okulu tarafından yapılan açıklamada, erkek öğrencisiyle uygunsuz ilişki iddialarının farkında olduklarını ve hakkında söylenen iddiaların gündeme gelerek resmiyete dökülmesi üzerine okulla ilişiğinin kesildiği açıklandı. Alexanria Vera küçük yaştaki çocuğa cinsel istismar suçundan yargılanacak.

Vera'nın okulla ilişiğinin kesildiği ifade edildi. Vera'nın küçük yaştaki çocuğa cinsel istismar suçlamasıyla yargılanacağı açıklandı.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500