Yattara Survivor'a Veda Etti

Survivor’da Kıbrıs yoluna adım adım yaklaşılırken heyecanlar giderek artıyor. Ancak dün akşam elenen isim herkese büyük şok yaşattı. Suvivor 2016’ya İbrahim Yattara veda etti...


Yattara Survivor'a Veda Etti

Survivor’da Kıbrıs yoluna adım adım yaklaşılırken heyecanlar giderek artıyor. Ancak dün akşam elenen isim herkese büyük şok yaşattı. Suvivor 2016’ya İbrahim Yattara veda etti.

 

TV8 kanalının sahibi ve Survivor 2016 yarışmasının yapımcısı Acun Ilıcalı her zaman olduğu gibi tam saatinde yerini alarak 2016 Survivor’ın yeni sistemini açıkladı ve bundan sonra SMS oylama işlemleri önümüzdeki haftadan itibaren son bulacağını duyurdu. Daha sonra yarışmacıları final sistemi hakkında bilgilendirdikten sonra Survivor’dan elenen ismi açıkladı.

Elemeye kalan yarışmacılar Nagihan, Yattara ve Semih son kez SMS oylamasına çıktı. Acun Ilıcalı tarafından başlatılan Halk SMS oylamasında izleyiciler adada kalmasını istedikleri aday için mesaj gönderdiler. SMS oylamaları bittikten sonra Suvivor 2016’nın 13. Haftasının elenen ismi belli oldu. Halk SMS oylaması ile yapılan seçimde adaya veda eden isim Yattara oldu.

Ünlüler 30 Mayıs 2016 tarihinde oynanan dokunulmazlık oyunu ile dokunulmazlığı kaybettiler. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımında her fırsatta Atakan ve Yunus’u potaya sokan ekip birbiriyle çarpışır hale geldi. Dokunulmazlığı da kaybeden Ünlüler takımında Nagihan Karadere 3. Eleme adayı olarak potaya girdi. Bu duruma çok sevinin Gönüllüler takımı “Alın size dokunulmazlık” sözüne karşlık vermeyi ihmal etmediler. Kendisinin potaya gitmesini hazmedemeyen Nagihan hüngür hüngür ağladı.

 

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500