Kanal D’de Yayınlanan Kısmetse Olur Adlı Programda Büyük Rezalet

Damat adaylarının bir rezidansta grup seks yaptıkları iddia edilen ses kaydı gündemde. İnternette yayınlanan ses kaydında Semih, Murat ve Batuhan Cimilli var...


Kanal D’de Yayınlanan Kısmetse Olur Adlı Programda Büyük Rezalet

Kanal D’de yayınlanan Kısmetse Olur adlı programda büyük rezalet. Damat adaylarının bir rezidansta grup seks yaptıkları iddia edilen ses kaydı gündemde. İnternette yayınlanan ses kaydında Semih - Murat ve Batuhan Cimilli var.

 

Üç bölüm halinde yayınlanan ses kaydının ilk bölümünde başrol Murat Özbakan’ın. Hatırlanacağı üzere Murat ile Semih'in daha önce birbirlerine kadın pazarladıkları ses kayıtları internette yayınlanmıştı. Buluştuğu kızlar kayıtta Murat ve Batuhan'a Semih için ısrar ediyorlardı.

Seks kaydının devamında Batuhan ve Murat'a Semih’te katılıyor. Ses Kaydının bir rezidansta grup seks partisi esnasında alındığı öne sürülüyor.

Murat ile Semih'in daha önce başka bir skandal ses kaydı ile internette yayınlanmasına rağmen Kısmetse Olur yapım ekibi bu iki ismi uzun süre evde tuttu. Kısmetse Olur kızlarından Nur Erkoç yayın esnasında bu ses kayıtlarından bahsedince elenmişti. 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500