Öpüşmeyin Dedi, Bıçaklandı

Yalova'da meydana gelen olayda, bir alışveriş merkezinde öpüşen genç çifti sözlü olarak uyaran 42 yaşındaki Metin Kapsete, uyardığı genç tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. Ağır yaralanan Kapsete, hastanede tedaviye altına alındı...


Öpüşmeyin Dedi, Bıçaklandı

Yalova'da meydana gelen olayda, bir alışveriş merkezinde öpüşen genç çifti sözlü olarak uyaran 42 yaşındaki Metin Kapsete, uyardığı genç tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. Ağır yaralanan Kapsete, hastanede tedaviye altına alındı.

 

Geçtiğimiz Cumartesi günü yaşanan olayda, bir alışveriş merkezine giden Metin Kapsete, içeride sarılıp öpüştüklerini gördüğü genç çifti, genel ahlaka aykırı davrandıkları yönünde sözlü olarak uyardı. Bu uyarı sonrası önce tartışma çıktı. Çıkan tartışmanın büyümesiyle Metin Kapsete, uyardığı 20 yaşındaki Oğuzhan G. tarafından bıçaklandı. 4 yerinden bıçaklanan Kapsete, gelen 112 acil ekiplerince ilk müdahalesi yapılarak , ambulansla Yalova Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Hayati tehlikesi devam eden Metin Kapsete, tedavi altına alınırken, Oğuzhan G. çıkarıldığı nöbetçi mahkeme ce adli kontrol şartı ile tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500