Beşiktaş'ın En Acı Günü

Beşiktaş takımı sezonu şampiyonlukla kapatmanın sevincinin yaşandığı şu günlerde gelen acı haberle takım idarecileri ve futbolcuları hüzne boğuldu. Efsanevi kalecisi ve Özkaynak Düzeni idarecilerinden Mete Bozkurt hayatını kaybetti...


Beşiktaş'ın En Acı Günü

Beşiktaş takımı sezonu şampiyonlukla kapatmanın sevincinin yaşandığı şu günlerde gelen acı haberle takım idarecileri ve futbolcuları hüzne boğuldu. Efsanevi kalecisi ve Özkaynak Düzeni idarecilerinden Mete Bozkurt hayatını kaybetti.

 

Alınan haber üzerine büyük üzüntü yaşayan Siyah-Beyazlı kulübün üyeleri acı haberi internet siteleri üzerinden duyurdular. Beşiktaş kulübünün resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan haberde,

"Eski futbolcularımızdan ve Özkaynak Düzeni idarecilerimizden Mete Bozkurt’un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Beşiktaş formasını giymeye başladığı andan itibaren çalışkanlığıyla ve azmiyle başarılar kazanan, tarihimizdeki ilk Türkiye Kupası başarısının mimarlarından ve antrenörlük yıllarını Beşiktaş için genç futbolcular yetiştirmeye adayan Mete Bozkurt’u kaybettik.

Beşiktaşımıza olan sadakati ve hizmetleriyle daima hatırlanacak olan Mete Bozkurt’un vefatının üzüntüsü içindeyiz.

1973 yılından itibaren 7 yıl formamızı giyen ve kalesinde devleşen, antrenörlük yıllarında Beşiktaşımıza yeni yetenekler kazandıran Mete Bozkurt, kendisini siyah-beyaza adamış bir spor adamıydı.

Mete Bozkurt’un cenazesi, yarın (31 Mayıs) Sinan Paşa Camii’nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecektir.

Mete Bozkurt’a Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz." ifadeleri kullanıldı.

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500