Mevki ve Makamın Tek Sahibi Millettir

65.Hükümetin tekrardan Ekonomi Bakanı olarak kabinede yer alan Nihat Zeybekçi katıldığı bir davette yaptığı konuşmada, makam ve mevkilerin millet hizmetinde sahibi olamayacağını, tek bir sahibi olduğunu onunda millet olduğunu söyledi...


Mevki ve Makamın Tek Sahibi Millettir

65.Hükümetin tekrardan Ekonomi Bakanı olarak kabinede yer alan Nihat Zeybekçi katıldığı bir davette yaptığı konuşmada, makam ve mevkilerin millet hizmetinde sahibi olamayacağını, tek bir sahibi olduğunu onunda millet olduğunu söyledi.

 

Ekonomi Bakanı Nihat ZeybekçiBaşkentte 7.Denizli-Çivril Keşkek Günleri” adlı davete katılarak yaptığı konuşmada, "Siyasette veya memleket, millet hizmetlerinde makamların, mevkilerin sahibi olmaz. Hiç kimsenin hakkı değildir. Makamların, mevkilerin gerek kamu hizmetlerinde gerekse de siyasette tek bir sahibi bir vardır, o da millettir." ifadelerini kullandı. 6 aylık aradan sonra tekrardan yeni kabinede Ekonomi Bakanı olarak görev alan Nihat  Zeybekçi, 65.Hükümet döneminde de Türkiye’nin ekonomisinin ilerlemesi için ellerinden gelen tüm çabayı göstereceklerini söyledi. Konuşmasını tamamlayan Nihat Zeybekçi daha sonra vatandaşlarla sohbet ederek dertlerini dinledi.

 

 

 

 

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500