Hakan Çalhanoğlu'na Şantaj Tuzağı

Almanya’da yayınlanan "Almanya Süper Starını Arıyor" adlı şarkı yarışmasıyla adını duyuran Anita Latifi'nin, Hakan Çalhanoğlu'dan şantajla 250 bin Euro sızdırmak istediği ortaya çıktı.


Hakan Çalhanoğlu'na Şantaj Tuzağı

Almanya’da yayınlanan  "Almanya Süper Starını Arıyor" adlı şarkı yarışmasıyla adını duyuran Anita Latifi'nin, Hakan Çalhanoğlu'dan şantajla 250 bin Euro  sızdırmak istediği ortaya çıktı.

 

Almanya’da adını ilk kez 2 yıl önce katıldığı ‘’Almanya Süper Starını Arıyor’’ isimli şarkı yarışmasıyla duyuran fakat şarkıları veya şarkıcılığı ile değil, internete düşen seks videosuyla adından bahsettiren Anita ve kendisine yardım eden bir gazeteci hakkında Düsseldorf Savcılığı iddianame hazırladı.
 

Anita Latifi’nin iddiasına göre,Hakan Çalhanoğlu Hamburg oyuncusu olduğu dönemde kendisini tanıştıkları bir partide hamile bıraktı, daha sonra karnına vurarak  bebeğinin düşmesine neden oldu.

Hakan Çalhanoğlu’nun yaptığı suç duyurusu üzerine Düsseldorf Savcılığı soruşturma başlattı. Yapılan soruşturma neticesinde Anita Latifi’nin hamile kalıp çocuk düşürmediği tespit edildi. İddiaların gündeme geldiği günlerde Hakan Çalhanoğlu’nu arayarak 250 bin Euro isteyen şahsın ise bir gazeteci olduğu tespit edildi.

SAVCILIK İDDİANAME HAZIRLADI

Soruşturmayı tamamlayan Düsseldorf Savcılığı, Anita Latifi ve suç ortağı gazeteci hakkında iddianame hazırlayarak mahkemeye sundu. Mahkemenin sunulan iddianameyi kabul edip etmeme konusunda henüz bir karar vermediği öğrenildi.


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500