Aldattığı Sevgilisine Kurşun Yağdırdı

Rahatsızlığının cinsel yolla bulaşan ve hayat kadınlarından geçebilecek bir rahatsızlık olduğunu öğrenen Songül K., kendisini aldattığından şüphelendiği sevgilisi Ufuk D.’yi gece kulübünde kurşun yağmuruna tuttu...


Aldattığı Sevgilisine Kurşun Yağdırdı

Rahatsızlığının cinsel yolla bulaşan  ve hayat kadınlarından geçebilecek bir rahatsızlık olduğunu öğrenen Songül K., kendisini aldattığından şüphelendiği sevgilisi Ufuk D.’yi gece kulübünde kurşun yağmuruna tuttu.

 

İstanbul’da bir gece kulübünü basarak kendisini aldattığını düşündüğü sevgiline kurşun yağdırdı. O sırada gece kulübünde bulunan müşterilerden de 3 kişiyi yaraladı. Kuaförlük yapan 37 yaşındaki Songül K., 8 buçuk yıl hapis istemiyle yargılanıyor.

Kuaförlük yaparak geçimini sağlayan Songül K. geçirdiği rahatsızlıktan dolayı doktora gitti. Geçirdiği rahatsızlığı cinsel yolla bulaştığını söyleyen doktor, "Bu hastalık genelde hayat kadınlarından bulaşır, sevgilinin de kontrol olması gerek" şeklinde söyleyince Songül K. aldatıldığından şüphelendi.

Kendisini aldattığından şüphelenen Songül K. sevgilisi Ufuk D.’nin sosyal medya hesabını takip etmeye başladı. Ufuk D.’nin hesabında tanımlı olan yer bildirim uygulaması “Swarm” sayesinde Beyoğlu’ndaki bir gece kulübünde olduğunu anlayan Songül K. babasına ait beylik tabancasını alarak kulübe gitti. Gece kulübünde sevgilisini bir kadınla birlikte gören Songül K. tabanca ile üzrlerine kurşun yağdırmaya başladı. Sevgilisini bacağından vururken çevredeki müşterilerden 3 kişiyi de yaraladı. Daha sonra gözaltına alınan öfkeli kadın verdiği ifadesinde, "Gece kulübünde yanında biri olduğunu görünce şoka girdim. Seslendim duymadı. Silahı çıkarmak isterken bir anda ateş aldı. Herhangi bir kastım yoktu. Kaza sonucu silah ateş aldı. Pişmanım" ifadelerini kullandı.

Songül K.’nın bacağından vurduğu sevgilisi Ufuk D. Şikayetçi olduğunu beyan ederek şu ifadeleri kullandı, "Songül beni aldatınca terk ettim, peşimi bırakmadı. Sol bacağımdan yaralandım. Koltuk değnekleri ile yürüyorum. Şikâyetçiyim" Gece kulübünde sevgilisine kurşun yağdırdığı sırada çevredeki müşterilerden yaralanan 3 kişi Songül K.’dan şikayetçi olmadı. İstanbul Asliye Ceza Mahkemesinde “kasten yaralama ve kamu güvenliğini tehlikeye sokmak” suçlarından yargılanmak hakkında dava açıldı. Songül K.’nın yargılanacağı davada 2 yıldan 8 buçuk yıla kadar hapis cezası alması bekleniyor.

 

 


Etiketler:
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500